Justin Bieber Türkiye

Hoşgeldin, Ziyaretçi ! Giriş veya Üye Ol 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WolfTeam online oyunu hile türkiye forum oyna kayıt
18-11-2010, 21:37
Mesaj: #1
WolfTeam online oyunu hile türkiye forum oyna kayıt
WolfTeam online oyunu , WolfTeam hile , WolfTeam türkiye , WolfTeam forum , WolfTeam oyna , WolfTeam kayıt , WolfTeam online , WolfTeam download , WolfTeam kayıt , WolfTeam üyelik , WolfTeam resimleri , WolfTeam video , WolfTeam indir , WolfTeam yükle , WolfTeam kurulum

Resim

HİKAYE
Artık avlanma zamanı.

Yakın zamanda mutlak insan sağlığını bulma, koruma ve yaşatma araştırmaları sırasında DNA’ları kurtlarınki ile benzeşen kimi insanlar keşfedildi. Bu insanların çoğunun mükemmel fiziksel performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve hepsinin diğer insanlardan daha kısa bir yaşam süresi olduğu saptandı.

“Epoxyn” adlı yeni ilacını, DNA’ları kurtlara benzeyen insanların tedavisi için piyasaya çıkaran uluslar arası şirketler grubu Pfien, aynı zamanda tam olarak ters tepki yaratan “Anti-Epoxyn”ı buldu ve büyük bir gizlilik içinde bu zehri Fransız Ordusuna sattı.

Fransız Ordusu, “WolfTeam” yani Kurt Takımı adında, 2. Yabancı Lejyon olarak da bilinen yeni ve özel bir güç kurdu. Kurulan bu takım için dünya çapında araştırmalar yapan Fransız Ordusu, buldukları özel birliklerle Wolfteam’i gün geçtikçe güçlendirdiler.

Takıma girebilmenin tek kuralı, basit bir fizik testinden geçmek ve “Anti-Epoxyn”e uyumlu olunup olunmadığını anlamak için yapılan kan testiydi. “Yabancı Lejyonlar” kurallarına göre, Lejyona alınan birliklerin yaşları, fiziksel kabiliyetleri ve kendi ülkelerinde yasal olmayan işlere bulaşıp bulaşmadıkları herhangi bir değer taşımıyordu.

“WolfTeam”in ünü sürekli olarak büyüdü, ama zaman ilerledikçe Fransız Ordusu bu gücün kontrolden çıktığını fark etti. WolfTeam takımındakiler, görevlerini tamamladıktan sonra gereksiz cinayetler işliyorlar, savaştıkları bölgeyi darmadağın ediyorlar ve bir kere kan banyosu başladığında hiç bir emre itaat etmiyorlardı.

Bir gün, yedi “WolfTeam” üyesi savaş bölgesi dışında birbirlerini öldürdüler. Askeri Polis ve Pfien’in araştırmacıları konuyu çözüme ulaştırmak için bölgeye sevk edildiler ama suikasta kurban gittiler; bu noktadan sonra tüm “WolfTeam” üyeleri ordu ile bağlarını kopardılar.
“WolfTeam” üyeleri artık ordudan bağımsız paralı askerler olarak yaşamlarını sürdürüyorlar ve Fransız Ordu’sunun kendilerini kovalamasına karşı tüm güçleri ile savaşıyorlar.

Resim

ATMOSFER

Kurtadamlar

İnsan üstü hamleler ve muhteşem bir macera!
Yukarı fırla! Hızla koş! Onlar insandan kurda dönmüş yaratıklar! Çok fazla kurşun yiyip ölmeyecekler, ve insanları keskin pençeleri ile öldürüyorlar. Bir kere dönüşüm yaşadıktan sonra çeşitli yakın dövüş taktikleri ile savaşıyorlar ve insan üstü performans gösteriyorlar.
İnsanlar

En son teknolojiyi kullanarak inanılmaz bir silah gücüne sahip insanlar. Eski yıllardan kalma tarihi geçmiş silahların yanında, modern silahlar ve ileri teknoloji aygıtları ile kurt avına hazırlar. Irklar arasındaki yıkım başlıyor. Menzillerine giren her kurtadam ateş yağmurundan geçmek zorunda.


Farklı mutasyon seçenekleri, birbirinden güçlü silahlar

Kurt, Güçlü Kurt, Muhafız Kurt, Hayalet kurt, Çılgın Kurt. Farklı taktikler için farklı mutasyon çeşitleri, herbiri kendine has özelliklere sahip. Hız, çeviklik, güç, dayanıklılık, çılgınlık, görünmezlik. Savaş alanı kurt adamlarını bekliyor.

İnsanların boş durmaya hiç niyeti yok. Onlar bu sert ve çetin çarpışmaya hazırlar. Bedenleri kurtadamlar kadar dayanıklı değil ama silahları korkutucu. Tabancalar, makinalı tüfekler, keskin nişan tüfekleri, el bombaları. Amerika, Rusya, Fransa ve tüm dünyanın ateş gücü insanların emrinde.
Haritalar

Kolombiya’da bir tren istasyonu, Rodos adasında bir yat istasyonu, Alaska’da petrol çıkarılan bir bölge ve çok daha fazlası.Dünyanın dört bir yanında kıyasıya mücadele. Takım halinde ilerle ya da kahraman ol, herşey senin elinde. Silahını kuşan, pençelerini bile. Kazanan savaş meydanında zafer çığlıkları atacak.

Resim

Üyelik ve Download : http://www.joygame.com/tr/signup/goto_pu...ine-oyunu/
Hile Download: http://www.justinbiebertr.com

BattleNova'nin imzası
Resim
Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Foruma Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir


Sitemap - Justin Bieber - Justin Bieber Türkiye - Selena Gomez Türkiye - My Fan Social